Graci funkcinis maistas

Produktai aktyviems – mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, taip pat sportuojantiems, sportininkams–profesionalams bei žmonėms, kurie orientuojasi į savo svorio pokyčius, rūpinasi savo išvaizda, ir kuriems svarbi maisto kokybė.

„Graci“ dribsniuose („miusliai“) bei greito paruošimo košėse nėra jokių skonio stipriklių, jokių dirbtinių kvapiųjų medžiagų dažiklių.

Kuo skiriasi „miusliai“ nuo granolos? Abu iš panašių ingredientų, o pagrindinis skirtumas tas, kad granola yra saldinta ir kepinta, o „miusliai“ – ne. Todėl įprastai „miusliai“ turi mažiau cukraus ir mažiau kalorijų nei granola. 

Funkciniai miusliai

Graci funkciniai pusryčių dribsniai miusliai praturtinti įvairiais natūraliais komponentais

Graci funkciniai pusryčių dribsniai „miusliai“ praturtinti natūraliais unikaliais ingredientais ir neįprastais superproduktais.

Nuo įprastinių miuslių bei granolų skiriasi savo biologine verte, nes be tradicinių maistinių medžiagų suteikia papildomą poveikį organizmui ir naudą sveikatai.

Skirtingam poveikiui – skirtingas produktas:

 

 

📝 cukraus palyginimo lentelė

Graci Granola vaikams

GRACI pusryčių dribsnių linija, specialiai sukurta vaikams. Iš natūralių ingredientų, su mažiau cukraus, aukštos maistinės vertės

📝 cukraus palyginimo lentelė

Funkcinės greito paruošimo košės

Greito paruošimo funkcinės GRACI košės, praturtintos įvairiais natūraliais komponentais

Šios Graci funkcinės košės – kasdien valgomos greito paruošimo košės, praturtintos įvairiais natūraliais komponentais. Skiriasi nuo įprastinių savo biologine verte, nes be tradicinių maistinių medžiagų duoda papildomą naudą sveikatai.


Produktų meniu:

  MAŽYLIAMS 👼